PulsarSystem - nagłówek
PMS Grado > Moduły

GradoPrzyjmowanie towarów do magazynu – na podstawie kodów EAN system Grado generuje dokument przychodowy w wybranym magazynie. Rodzaj generowanego dokumentu jest zależny od systemu ERP, może to być np. dokument PW czy PZ. System pozwala też na generowanie innych dokumentów przychodowych, łącznie z dokumentami FZ.

Wydawanie towarów z magazynu – system generuje na podstawie kodów EAN dokumenty rozchodowe. Co jest istotne, system Grado posiada dwa tryby pracy. W pierwszym operujemy na kartach towarowych, w drugim operujemy na zasobach. Praca na kartach jest idealna dla hurtowni czy też firm produkcyjnych, praca na zasobach idealna jest dla firm z branży spożywczej, gdzie każda partia musi być oznaczona (HACCP). 

Sprawdzanie poprawności dokumentów – moduł ten umożliwia sprawdzanie wydawanego towaru pod kątem zgodności z oryginalnym dokumentem. System odczytuje dokument z systemu ERP do pamięci kolektora, następnie operator odczytując towary czytnikiem kodów sprawdza czy zgodne są one z dokumentem źródłowym. 

Inwentaryzacja – system Grado umożliwia przeprowadzenie inwentaryzacji. Na kolektorach danych operatorzy przygotowują odczyty, które następnie są wprowadzane do systemu ERP w formie arkuszy inwentaryzacyjnych.

Etykietowanie – system Grado współpracuje z drukarkami etykiet, dzięki czemu operator ma możliwość wydruku etykiet towarowych czy też adresowych bezpośrednio z kolektora.

Wszelkie funkcjonalności systemu wymagają aby ich odpowiedniki istniały w systemie ERP.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.