PulsarSystem - nagłówek
PMS Integro > Współpraca z serwisami

Pełna integracja z:

 


Integracja z Allegro.pl


Pozwala na prezentowanie  wybranych produktów z szerokiej oferty sklepu na portalu aukcyjnym Allegro.pl oraz umożliwia pobranie większości  danych niezbędnych do wystawienia aukcji z karty produktu istniejącego w sklepie.
Jest to niezbędna funkcja dla sklepów prowadzących sprzedaż jednocześnie przez sklep jak i aukcje allegro.pl

Na życzenie klienta oferujemy także opracowanie indywidualnego  wyglądu szablonu aukcji zgodnego z wyglądem sklepu i zapewnienie w ten sposób spójnej prezentacji.

 

Integracja z Ceneo.pl

Umożliwia automatyczne  prezentowanie produktów w porównywarce cen Ceneo.pl
Jest to znakomity sposób na promocje produktów oferowanych w sklepie oraz samego sklepu ponieważ Ceneo to platforma gromadząca informacje o produktach i sklepach działających w polskim Internecie. Porównuje około 2,8 mln ofert z około 1200 sklepów internetowych. Celem porównywarki jest kompleksowe wsparcie internautów w podejmowaniu decyzji zakupowych. Oprócz porównania cen, użytkownicy Ceneo mają możliwość przeczytania opinii o produktach i sklepach pisanych przez samych internautów, ale także recenzji tworzonych przez ekspertów portali tematycznych. Ceneo działa na rynku od lutego 2005 roku.

 

Integracja z Płatnosci.pl

„Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają zaproponować bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych. W ofercie Platnosci.pl dostępne są oprócz instrumentów płatniczych, inne usługi służące zapewnieniu sprawnego prowadzenia e-biznesu.

 

Integracja z  Onet.pl

Onet.pl zakupy to największy w polskim Internecie serwis grupujący oferty ze sklepów internetowych. Przyłączając swój sklep zyskujesz dostęp do największego serwisu handlowego, a dzięki temu zwiększają się możliwości dotarcia z Twoją ofertą do klientów odwiedzających portal Onet.pl, w którym znajdują się  oferty ze sklepów internetowych pogrupowanych w kategoriach i podkategoriach.


Integracja z skapiec.pl

Skapiec.pl to kolejna bardzo popularna porównywarka cen. Umożliwia sprawdzenie i porównanie asortymentu wirtualnych sklepów - z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty i kosztów doręczenia.
 

Integracja z Nokaut.pl

Jest kolejną integracją która ułatwia sklepom dotarcie do klientów. Porównywarka cen nokaut.pl oferuje internautom możliwość wygodnego i wiarygodnego porównywania cen oraz warunków zakupu.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.