PulsarSystem - nagłówek
PMS Grado > Opis systemu

Pulsar Mobile Suite - Grado
 - mobilne zarządzanie magazynem

Realizacja operacji magazynowych w dowolnym miejscu dzięki wykorzystaniu terminali z czytnikiem kodów kreskowych (przenośnych lub zamontowanych na wózku widłowym).Grado - rozwiązania mobile Pulsar System Kolektory danych są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, są odporne na upadek i dużą wilgotność. Jeżeli w przedsiębiorstwie wykorzystywane są wózki widłowe, zamiast terminali ręcznych (kolektorów danych) można zastosować terminale stacjonarne, odporne na wibracje i zakłócenia elektryczne, fabrycznie przystosowane do mocowania na wózkach widłowych. 
Terminale (kolektory danych) mają możliwość pełnej komunikacji z systemem informatycznym zarządzającym magazynem. Komunikacja z systemem może odbywać się drogą radiową lub w trybie wsadowym za pośrednictwem stacji dokujących. Specjalne oprogramowanie pracujące na terminalach dostosowane do wymagań klienta umożliwia realizowanie procesów związanych ze spedycją towarów w magazynie, przyjęciem towarów, kontrolą operacji składowania, wydawaniem towarów, inwentaryzacją.

PMS Grado jest oprogramowaniem, którego zadaniem jest wsparcie obsługi magazynu poprzez zarządzanie łańcuchem dostaw. Podstawowe funkcje programu to:
- Generowanie dokumentów z poziomu kolektora,
- Sprawdzanie poprawności dokumentów,
- Zarządzanie położeniem towarów w magazynie,
- Możliwość gospodarowania towarami na podstawie zasobów (szczególnie przydatne przy HACCP),
- Inwentaryzacja
PMS Grado pracuje na urządzeniach z system operacyjnym Windows CE 5.0 lub nowszym.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.