PulsarSystem - nagłówek
PMS Grado > Korzyści

Krótki czas realizacji zamówień - wydawanie dokumentów czytnikami znacznie eliminuje błędy wynikające z omyłkowego wydania towaru z magazynu.
Kontrola realizacji zamówienia - dzięki Grado operator ma pełną kontrolę nad realizacją zamówienia, od momentu jego wpłynięcia aż po wysyłkę towaru.
Przyśpieszenie obsługi - zarządzanie położeniem w magazynie istotnie wpływa na jakość pracy, co więcej, eliminuje problem zagubienia towaru w magazynie.
Obsługa magazyny w dowolnym miejscu - operator posiada urządzenie zawsze przy sobie (kolektor ręczny lub zamontowany na wózku widłowym), dzięki czemu nie musi każdej operacji wykonywać na komputerze PC
Åšcisła współpraca z systemem finansowo – księgowym - umożliwia kontrolę zgodności ilości przyjmowanego do magazynu towaru z ilością podaną w zamówieniu. Zapobiega to przyjmowaniu do magazynu ilości towaru innej niż pierwotnie założona.
W momencie dostawy towaru produkty zostają zarejestrowane przez system. Wszystkie przesunięcia wewnątrz magazynu są widoczne dla użytkownika i rejestrowane przez system. Ten z kolei umożliwia kontrolę towarów na podstawie dodatkowych atrybutów, takich jak numer partii, numer serii, kod dostawcy itp.
System pozwala na generowanie na urządzeniach przenośnych dokumentów magazynowych, handlowych, raportowanie stanu realizacji dokumentów.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.