PulsarSystem - nagłówek
PMS Soccoro > Zarządzanie danymi/Integracja ERP

Dzięki modułowi Integro system finansowo-księgowy zyskuje możliwość współpracy z zewnętrznymi systemami informatycznymi. Moduł Integro  umożliwia wymianę danych przez pliki XML, dzięki czemu otwarta jest współpraca z dowolnym systemem ERP. Dodatkowo, wymiana danych jest w pełni zautomatyzowana. Wystarczy umieścić na lokalnym komputerze plik z danymi, a moduł Integro automatycznie przekaże go do serwera wymiany danych.  Również działanie w drugą stronę jest zautomatyzowane, wszelkie wystawione przez przedstawicieli handlowych dokumenty mogą być automatycznie przeniesione do plików wymiany po stronie klienta.

 

Dla firm, które nie chcą korzystać z możliwości integracji systemu z oprogramowaniem finansowo-księgowym, dostępny jest panel administracyjny poprzez przeglądarkę WWW. W panelu operator/administrator ma możliwość:

- definiowania kart towarowych,
- definiowania kart kontrahentów,
- zarządzania trasówkami,
- zarządzania magazynami oraz cennikami,
- definiowania promocji,
- definiowania raportów,
- definiowania ankiet
- zlecanie zadań,
- przeglądanie dokumentów (zamówienia, dokumenty kasowe, ankiety, etc),
- przegladanie logów GPS oraz logów aktywności.

Integracji z systemem ERP klient może dokonać samodzielnie (lub firma, która zajmuje się opieką informatyczną klienta). W tym wypadku firma Pulsar System przekaże wszelkie dokumentacje techniczne oraz struktury plików niezbędne do wykonania łącznika pomiędzy systemem finansowo-księgowym przy wykorzystaniu modułu Integro.

 

Firma  Pulsar System dysponuje gotowymi łącznikami z systemami:

  • Comarch CDN XL
  • Comarch CDN Optima 

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.