PulsarSystem - nagłówek
O firmie

Pulsar System jest dostawcą zintegrowanych, kompleksowych rozwiązań i usług informatycznych wspierających sektor MSP oraz dużych przedsiębiorstw.

Działalność na rynku nowoczesnych technologii rozpoczęliśmy w 1995 roku. Od tego czasu stale rozwijamy swój potencjał regularnie zwiększając kompetencje naszego zespołu. Wiedza, umiejętności, a także doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami sprawia, że nasze projekty są zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu udało nam się osiągnąć pozycję wiodącej firmy informatycznej w regionie.

Wspieramy rozwój oraz konkurencyjność naszych Klientów poprzez doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem.

Jesteśmy Partnerem Comarch S.A.- polskiego dostawcy światowej klasy oprogramowania dla przedsiębiorstw. Specjalizujemy się we wdrożeniach i rozwoju systemów CDN. Naszą domeną są usługi związane z wdrażaniem oprogramowania CDN XL – od przygotowania wdrożenia i dostawy licencji, przez dostawę platformy sprzętowej oraz usługi wdrożeniowe, po serwis i wsparcie w użytkowaniu i rozwoju oprogramowania CDN XL.

Pulsar System jest również producentem oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy autorem pakietu oprogramowania Pulsar Mobile Suite, które wspiera procesy biznesowe przy wykorzystaniu technologii mobilnych. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia systemów informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację i wspierających podnoszenie efektywności w obszarach procesów produkcyjnych, logistyki magazynów i pracy mobilnej. Na rynku z powodzeniem działają nasze rozwiązania informatyczne, szczególnie w sektorze FMCG gdzie dostarczamy aplikacje na urządzenia przenośne kompleksowo nadzorujące procesy obsługi klienta (system Grado). Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu systemów mobilnych dla firm zajmujących się transportem, magazynowaniem, logistyką i handlem potrafimy tworzyć profesjonalne projekty, które usprawnią i zoptymalizują procesy zachodzące w każdym przedsiębiorstwie. Dział Nowych Technologii stale i dynamiczne rozwija się tworząc również zaawansowane aplikacje CMS, E-Sklep oraz CRM.

Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu i oprogramowania. Posiadamy w ofercie pełną gamę markowych, niezawodnych urządzeń (serwery, komputery) oraz oprogramowanie (systemy operacyjne, bazy danych MS SQL, pakiety biurowe, systemy antywirusowe).

 


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.