PulsarSystem - nagłówek
PMS Integro > Jak to działa

Aplikacja Integro jest częścią zaawansowanych systemów eCommerce. Umożliwia ona w jedną stronę przesłanie danych słownikowych na serwer WWW (karty towarów, cenniki, promocje, historię transakcji, etc), z drugiej strony odebranie wygenerowanych przez internautów zamówień i ich wprowadzenie do systemu ERP.

Dodatkowo, system Integro współpracuje z aplikacją Pulsar CMS, dzięki której zarządzanie treściami serwisów internetowych jest proste i odbywa się bezpośrednio w przeglądarce WWW.

Jak to działa?

Dzięki Integro wymiana informacji pomiędzy sklepem internetowym a systemem finansowo-księgowym staje się w pełni automatyczna, co znacznie skraca czas obsługi danych w sklepie internetowym. Operator zwolniony jest ze żmudnego i czasochłonnego przepisywania cenników firmowych do bazy sklepu WWW, operator nie musi również ręcznie zakładać kartotek nowych kontrahentów w bazie systemu finansowo-księgowego. A co najważniejsze, zamówienia są importowane bezpośrednio do oprogramowania magazynowego.

Integro - schemat integracji

Taka automatyzacja znacznie skraca czas potrzeby na zarządzanie sklepem w efekcie czego, proces obsługi klienta jest krótszy. Jednocześnie, automatyczne synchronizowanie danych eliminuje pomyłki, co zwiększa jakość obsługi klienta.

Formaty danych

System Integro został opracowany w celu wymiany i synchronizacji danych pomiędzy systemami finansowo-księgowymi a zewnętrznymi systemami informatycznymi. Aplikacja Integro pozwala na odczyt danych bezpośrednio z systemu bazy danych lub z plików XML. Aplikacja wykorzystywana jest głównie jako wsparcie serwisów internetowych, dzięki Integro istnieje możliwość połączenia systemu ERP bezpośrednio z bazą danych sklepu internetowego. Integro jest również składnikiem systemów Soccoro (wsparcie sprzedaży) oraz Grado (zarządzanie magazynem).

Ważne dla partnerów:
 
System Integro pozwala na połączenie systemu sprzedażowego Comarch CDN XL oraz Comarch Optima z serwisem WWW.
Zaletą Integro jest możliwość utrzymywania serwisu internetowego u dowolnego providera (np. home.pl, nazwa.pl), co znacznie zwiększa bezpieczeństwo rozwiązania.
Co więcej, dzięki Integro i synchronizacji baz danych klient nie musi inwestować w licencję na procesor dla serwera.
 
Integro zbudowane jest z następujących modułów:

  • - moduł synchronizacji danych – odpowiedzialny za eksport danych z serwera SQL do serwera serwisu WWW,
  • - moduł importu danych – aplikacja, której zadaniem jest generowanie dokumentów w systemach Comarch (CDN XL, Optima),
  • - moduł obsługi serwera WWW – aplikacja, której zadaniem jest obsługa żądań kierowanych przez serwer WWW do aplikacji Comarch.

 


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.