PulsarSystem - nagłówek
KASPERSKY Lab

Kaspersky Lab jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów rozwiązań bezpieczeństwa na świecie. Obecnie firma posiada ugruntowaną pozycję jednego z czterech wiodących na świecie producentów oprogramowania antywirusowego*. Kaspersky Lab nadal zwiększa swoją pozycję na rynku, osiągając wyższe współczynniki wzrostu niż ogólny wzrost dla rynku. Według nieobjętych audytem wyników finansowych dla 2011 r., globalne przychody Kaspersky Lab wzrosły o 14% w porównaniu z poprzednim rokiem i wynosiły 612 milionów dolarów. Obecnie Kaspersky Lab jest największą na świecie prywatną firmą tworzącą rozwiązania do ochrony punktów końcowych. 

Firma dzisiaj

Kaspersky Lab to międzynarodowa grupa działająca w prawie 200 krajach na świecie. Centrala firmy znajduje się w Moskwie, w Rosji, skąd nadzorowane są globalne operacje oraz rozwój działalności. 

Obecnie Kaspersky Lab zatrudnia ponad 2 400 wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Firma posiada biura terytorialne w 30 krajach, a jej produkty i technologie zapewniają ochronę ponad 300 milionom użytkowników oraz ponad 200 000 klientów korporacyjnych na całym świecie. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów i rozwiązań dla różnych rodzajów klientów, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich firm oraz użytkowników indywidualnych. Polski oddział firmy istnieje od 2001 r. i we wrześniu 2011 r. obchodził 10-lecie swojej działalności. 

Unikatowe doświadczenie i wiedza

W 2012 r. Kaspersky Lab obchodzi 15 rocznicę swojej działalności. Bez wątpienia najcenniejszym atutem firmy jest bogate doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata zwalczania głównych zagrożeń IT, łącznie z badaniami nad szkodliwym oprogramowaniem, przeciwdziałaniem potencjalnie niebezpiecznym aplikacjom, filtrami ruchu itd. Dzięki temu firma może wyprzedzać konkurencję o krok i zapewniać swoim użytkownikom najbardziej niezawodną ochronę przed nowymi typami ataków. 

Klienci i partnerzy

Produkty i technologie firmy Kaspersky Lab chronią ponad 300 milionów osób na całym świecie. Baza klientów korporacyjnych firmy przekracza 200 000 firm zlokalizowanych na całym świecie, od małych i średnich przedsiębiorstw po duże organizacje rządowe i komercyjne (takie jak Siemens, BASF, RAO UES of Russia, MTS oraz liczne szpitale i uniwersytety na całym świecie itd.).

Kaspersky Lab posiada ponad 120 globalnych umów partnerskich oraz w zakresie technologii OEM z takimi firmami jak Microsoft, IBM, Cisco, Juniper Networks, Alcatel Lucent, Blue Coat, Check Point, D-Link, GFI, Gwava, Netgear, SonicWALL RSA, ZyXel, Alt-N, Parallels, Lenovo itd. 

 


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.