PulsarSystem - nagłówek
F-SECURE

 

Chronimy od ponad 20 lat

Firma F-Secure Corporation powstała pod nazwą Data Fellows w 1988 roku w fińskich Helsinkach. Na początku nasza działalność obejmowała głównie szkolenie użytkowników komputerów i tworzenie dostosowanych systemów baz danych dla klientów przemysłowych. Wkrótce jednak błyskawiczny rozwój technologii komputerowych sprawił, że powstało zapotrzebowanie na oprogramowanie antywirusowe. W 1991 roku zaprezentowaliśmy swój pierwszy duży projekt programowy — skaner heurystyczny do produktów antywirusowych. 

Ponadto firma F-Secure jako pierwsza wykorzystała ogólnoświatową sieć internetową WWW — już w 1994 roku utworzyliśmy internetowe centrum informacji o wirusach zawierające szczegółową encyklopedię wirusów. W kwietniu 2009 roku obchodziliśmy piętnastolecie istnienia naszej witryny.

W ciągu zaledwie kilku lat pracy w branży zabezpieczeń informatycznych firma F-Secure zdobyła uznanie za swoje usługi. W 1996 roku rodzina produktów firmy F-Secure została nagrodzona przez prezydenta Finlandii jako największa innowacja w kraju. W tym samym roku otrzymaliśmy też główną nagrodę w branży IT od Komisji Europejskiej.

W 1999 roku firma Data Fellows zmieniła nazwę na F-Secure i została notowana na helsińskiej giełdzie papierów wartościowych. Od tamtej chwili jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w sektorze publicznym oferujących zabezpieczenia antywirusowe.

W 2001 roku firma F-Secure podpisała pierwszą umowę z partnerem operacyjnym, co w miarę rozwoju tej działalności pozwoliło nam stać się pionierem modelu biznesowego świadczenia usług zabezpieczeń. Jesteśmy światowym liderem na rynku usług zabezpieczeń świadczonych przez operatorów, a nasze wielokrotnie nagradzane rozwiązania są dostępne w postaci subskrypcji u ponad 200 usługodawców internetowych i operatorów sieci komórkowych na całym świecie.

Firma F-Secure świętowała dwudziestolecie działalności w 2008 roku. Taka rocznica stanowi ważny punkt w działalności każdej firmy z branży IT. Zaczęliśmy od skromnego przedsiębiorstwa, aby stać się globalnie rozpoznawanym graczem na rynku zabezpieczeń internetowych i komórkowych. Opracowując zaawansowane innowacje technologiczne w obliczu stale rozwijających się zagrożeń, zdobyliśmy międzynarodowe uznanie, a także osiągnęliśmy mocną pozycję w branży.

 


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.