PulsarSystem - nagłówek
FORTINET

 

Informacje o firmie FORTINET

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.

Produkty Fortinet integrują wiele funkcji bezpieczeństwa: zaporę ogniową, ochronę antywirusową, VPN SSL i IPSec, wykrywanie intruzów, zabezpieczenie przed spamem i programami szpiegującymi oraz zarządzanie ruchem.  Dzięki technologii ASIC oferują nie tylko ochronę sieci każdej wielkości, ale też zarządzanie i raportowanie.

Fortinet jest również dostawcą dedykowanych systemów do zabezpieczeń stacji roboczych, baz danych oraz aplikacji. Produkty Fortinet otrzymały certyfikaty ICSA dla funkcji zapór ogniowych, ochrony antywirusowej, antyspamowej, wykrywania włamań, VPN SSL i IPSec. Fortinet jest prywatną firmą z siedzibą w Sunnyvale, w Kalifornii.

Do dnia dzisiejszego Fortinet dostarczył ponad 700.000 urządzeń do 100.000 klientów na całym świecie, w tym:

  • do 55 przedsiębiorstw z listy Global 100
  • do 7 z 10 największych firm w obu Amerykach
  • do 8 z 10 największych firm w regionie EMEA
  • do 8 z 10 największych firm w regionie APAC
  • do 9 z 10 największych firm telekomunikacyjnych
  • do 9 z 10 największych światowych banków
  • do 7 z 10 największych firm przemysłu lotniczego i obronnego

Firma Fortinet została założona w 2000 roku przez wizjonerskiego twórcę Ken Xie, byłego prezesa i dyrektora generalnego firmy NetScreen. Do dnia dzisiejszego prowadzi on silny i doświadczony zespół z wieloletnim stażem w dziedzinie rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa. Pozycja Fortinet jako wiodącej prywatnej spółki na rynku bezpieczeństwa sieci została powszechnie uznana przez analityków branżowych, niezależne organizacje oraz media.

 


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.