PulsarSystem - nagłówek
Konsulting

KonsultingDobrze dobrane technologie informatyczne przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstwa. Inwestycje w odpowiednie technologie, które będą stymulowały rozwój wymagają doświadczenia i wiedzy. A to może zapewnić kompetentny partner. Firma Pulsar System jako integrator systemów informatycznych działa na rynku od 1995 roku, przez cały ten czas skutecznie podnosząc swoje kompetencje.

Oferujemy usługi konsultingowe związane z wyborem systemu ERP, doborem infrastruktury sprzętowej oraz koordynowaniem i wdrażaniem oprogramowania. Zajmujemy się również analizą funkcjonalną przy projektach informatycznych. Celem modelowania jest przygotowanie i projektu zgodnie z wymogami i oczekiwaniami klienta. Modelowanie podzielone jest na etapy:

  • określenie wymagań funkcjonalnych - celem fazy określania wymagań jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: co i w jakim środowisku system ma robić,
  • faza projektowania - celem fazy projektowania jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: jak system ma zostać zaimplementowany,
  • analiza – celem analizy jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: jak system ma działać.

Ponieważ celem fazy analizy jest budowa logicznego modelu systemu, jest ona także nazywana fazą modelowania. Model systemu staje się podstawą tworzenia projektu.

Prawidłowo przeprowadzona analiza znacznie obniża koszty i czas wdrożenia systemu informatycznego. Dodatkowo, analiza zwiększa szanse, że przeprowadzone wdrożenie odniesie nie tylko sukces ale i zmieści się w planowanym budżecie.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.