PulsarSystem - nagłówek
Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowaneMoże się zdarzyć, że procesy biznesowe uniemożliwiają wdrożenie standardowego systemu do obsługi firmy. Wtedy rozwiązaniem jest oprogramowanie dedykowane oparte na indywidualnych potrzebach Klienta.

Kluczem do opracowania dobrze funkcjonującego oprogramowania w danej rzeczywistości biznesowej jest dokładne poznanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.
Systemy budowane od podstaw, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniają wysoką efektywność, całkowicie wypełniają stawiane im cele. 
Aby osiągnąć założone cele, do każdego projektu powoływany jest zespół, który uczestniczy w procesie budowania oprogramowania:

  • analiza potrzeb - określenie celu, obszarów krytycznych, identyfikacja procesów i wymagania funkcjonalne tworzonego oprogramowania dokonywana jest w oparciu o lokalne wywiady z użytkownikami projektowanego systemu,
  • projekt techniczny i funkcjonalny - szczegółowa specyfikacja realizowanych funkcji, ról występujących w systemie, przypadków użycia, diagramów przepływu danych, projekt funkcjonalny i techniczny rozwiązania,
  • prototypowanie - to budowa i udostępnienie do wglądu prototypu rozwiązania, zawierającego implementacje podstawowych funkcji w ograniczonym zakresie, pozwalającego ocenić poprawność przygotowywanego oprogramowania w zakresie specyfikacji i dopasowania do rzeczywistych potrzeb firmy,
  • implementacja końcowa systemu,
  • wdrożenie, szkolenia i asysta powdrożeniowa.


Dzięki stosowanym narzędziom projektowania i implementacji aplikacji, w oparciu o sprawdzone technologie i profesjonalny zespół potrafimy skutecznie opracować i zaimplementować rozwiązania nawet bardzo zaawansowanych projektów informatycznych.

Firma nasza dostarcza rozwiązania działające na platformach Microsoft Windows XP/2003/Vista oraz na przenośnych platformach Windows Mobile .


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.