PulsarSystem - nagłówek
WebDesign/e-Commerce

WebdesignPromocja i stała obecność marki w Internecie w dzisiejszych czasach jest dla firm niezbędna. Serwis internetowy musi wyróżniać przedsiębiorstwo na tle konkurencji, niezależnie od tego czy jest to serwis wizerunkowy, produktowy czy eCommerce. Podstawą udanego serwisu internetowego jest pomysł na zaistnienie w sieci oraz wysoka jakość produktu oferowanego przez dostawcę.

Pulsar System realizuje zaawansowane technologicznie serwisy internetowe oparte na technologii open source (PHP) oraz komercyjnej (aspNET). Nasze produkty wyróżnia nowoczesna technologia oraz optymalizacja witryn pod kątem SEO.
Specjalizujemy się w budowaniu serwisów eCommerce zintegrowanych z systemami ERP. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam na stworzenie produktu Integro, który umożliwia wygodne i szybkie połączenie platformy eCommerce z systemem finansowo-księgowym.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.