PulsarSystem - nagłówek
Comarch Optima > Opis

Comarch OPT!MA to program do obsługi mikro i małych firm. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz się z urzędami, poprowadzisz sklep internetowy…i wiele, wiele więcej.

Comarch OPT!MA nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą, którego głowne zalety to:
pełna integracja, czyli dane wpisujesz tylko jeden raz dzięki pracy na jednej bazie danych,
w miarę rozwoju firmy możesz dokupywać więcej modułów,
program zawsze zgodny z przepisami,
możliwość pracy jednostanowiskowej lub w sieci.

Funkcje programu »
Sprawdź funkcje programu! Dajemy ci gwarancję najlepszych rozwiązań. Przekonaj się, co możesz zyskać i jak ułatwić sobie pracę wybierając poszczególne moduły dla swojej firmy.

Opinie klientów »
Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz i w jakiej branży działasz. Comarch OPT!MA to rozwiązanie dla Twojego biznesu. Chcesz się przekonać? Zobacz opinie Użytkowników na temat programu.
Rozwiązania dla Biur Rachunkowych »
Prowadzisz Biuro Rachunkowe, jesteś Doradcą Podatkowym?Specjalnie dla Ciebie mamy narzędzie, które pozwoli Ci zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Przeczytaj więcej o rozwiązaniu doskonale dopasowanym do potrzeb biur rachunkowych.

Wymagania sprzętowe i programowe
Program Comarch OPT!MA jest zbudowany i pracuje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne. Jest to 32 bitowa aplikacja pracująca w środowisku Windows. Graficzny interfejs Użytkownika oferuje komfort typowy dla aplikacji Windows, przy zapewnieniu możliwości obsługi programu wyłącznie za pomocą klawiatury.

Program pracuje w oparciu o bazę danych zgodną z Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine lub SQL Server 2005 Express Edition. Należą one do najnowocześniejszych, bezobsługowych i wydajnych serwerów zapewniających skalowalność i bezpieczeństwo danych.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.